En çok arananlar

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç insanıyla yaşamak kolayd- değildir. Birlikte girdiğiniz ortamlarda herkes tarzını ortaya koyarken, o geride durup sıranın kendisine gelmesini bekler. Üstelik bunu beklerken bile çekicidir ama farkında değillerdir. Yaşamla yarışmayı öğrenmemişlerdir. Sakin ve durgun kişiliklere sahiptirler. Duygusal yönü yüzünden başı hep dertte olur. Anlamlı bakışlarında gizli hüzünler vardır. Bu konuda profesyonel olsanız bile bunu anlayamazsınız. Size yaklaşması bile büyük bir süreçtir. Kendi haline bırakın ve size karşı açılmasını bekleyin.

Bu yengeç burçlarının derin bir dünyası vardır. Siz bunu keşfedene kadar iş işten geçmiş olacaktır. İşin tuhafı siz bu durumdan kurtulmaya çalışmazsınız. Duygularıyla kendisine hiç görmediğiniz bir dünya yaratmıştır. Onların bu dünyasına girerseniz çıkmak istemeyeceksiniz. Romantik dünyasını sizinle paylaşmaya her zaman hazırdır. Duygularını size bambaşka şekilde gösterir ve bunlar size yaşamdaki gerçeklikleri unutturur.

Dünyaları ne kadar farklı olursa olsun, bir gün kendi yaşamınıza geri döndüğünüzde siz giderken bir daha asla dönmeyeceğinizi o zaten biliyor olacaktır. Yengeç insanı için acı gerçekler orada başlar. Hayatı boyunca gizli bir hüzünle yaşarlar. Bu durumdan kimseyi suçlu tutmazlar. Onlar barışçıldır.

Yengeç Burcunun Olumlu Yönleri

Yengeç burcu güvenilir olmalarıyla bilinir. En dikkat çekici özelliği budur. Duyarlıdırlar, duygusal ve destekleyici bir yapıları vardır. İyi yürekli insanlardır. Tutumlu olmayı bilirler. Ailelerine çok önem verirler. Sabırlı ve sevimlidirler. Dikkatli insanlardır.

Yengeç Burcunun Olumsuz Yönleri

Değişken yapıları vardır. Kendilerine sürekli acıyan bir haldelerdir. Bağışlama konusunda zor insanlardır. Bağımlı olmaları dikkat çeken olumsuz yönleri arasındadır. Her olaya karışırlar ve sürekli denetleme halindelerdir. Aşırı duygusal ve ağzı sıkı insanlardır.

Popüler Aramalar