En çok arananlar

Yay Burcunun Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu insanları genellikle ele aldıkları her konuda başarılı olurlar. İçten ve iyimserlerdir. Geçmiş yanılgılarından ders çıkaran kişiler genellikle bu burçtan çıkar.

Özgürlüklerine düşkündürler. Pratik insanlardır. Yay burçları kısıtlandığı zaman alt üst olabilirler. Mantıklı olmayan risklere atılırlar. Yayların hayatı yeniliklere meraklı olarak geçer. Bilmedikleri şeyleri araştırmayı ve keşfetmeyi severler. Bir kaç işle birlikte uğraşabilir. Çok yönlü kişiliklerdir. Eğer yorgun olduklarını düşünüyorlarsa ilgilendiği o konudan sıkılmış demektir. Özgürlüğüne son derece düşkündür. Kendisine uzun süreli hedefler belirler ve gerçeklemesi için çaba sarfederler. Karşı cinse çok farklı gelebilirler. Onlarla yaşamak çok zordur.

Cesur insanlardır. Bugüne kadar görmediğiniz ve merak ettiğiniz bir çok şeyi size sunacaktır. Eğer seçtiğiniz kişi Yay burcu ise sıradan bir ilişki yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. İki cinste cesur, çarpıcı ve sıcak kanlıdırlar. Flört onlar için önemlidir. Aşktan asla vazgeçmezler. Bir Yay burcu insanıyla birlikteyseniz asla pes etmemelisiniz. Sizi çileden çıkartacağı çok şey vardır. Ama bir gün bitse bile kalbinizde hep kalacaktır. Onlar buna değecek insanlardır ve yıllar da geçse bunu hep hissedeceksiniz.

Yay Burcunun Olumlu Yönleri

Yay burcu insanları güvenilirdir. Destek çıkmayı severler. Sabırlı ve tutumludurlar. Azimli ve dürüst yapıya sahiptirler. Çok çalışkan insanlardır.

Yay Burcunun Olumsuz Yönleri

Anlaşılmaz yönleri vardır. Mesafeli bir kişilikleri vardır. Kuşkucu huyundan dolayı ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşarlar. Tutucu olmaları cimrilik gibi davranışları getirebilir.

Popüler Aramalar