En çok arananlar

Yay Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Yay Burcunu Neler Bekliyor?
Yay Burcu 22 Kasım – 21 Aralık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burcu için bu ay görünüşüyle iş hayatında değişim ve yenilik görünüyor. Eskiyi silip yeniye yer açıyorlar. Bu kazançlarınızı da etkilemede yararlı olacak. Hedefinize daha bağlı olacaksınız ve daha derin düşüneceksiniz. Kazanç sağlamadığınız ve zamanınızı gereksiz harcadığınız işlerden uzak durmalısınız. Sağlam projelere adım atacaksınız. Sıradan ve size fayda sağlamayan işleri geride bırakın. Kendinizi geliştirebileceğiniz işlerle uğraşmalısınız. Her şey hemen sizin istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Sabırlı olmalı ve beklemeyi bilmelisiniz. Plan yaparken sonucunu tahmin etmeli, hesaplarınızı ona göre ayarlamalısınız. Bu ayın sonlarında bazı şeylere tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz. Yapmak istedikleriniz istediğiniz yönde gerçekleşmeyebilir. Buda canınızın sıkılmasına neden olabilir. Aktivitelerinizi arttıracaksınız. Olumsuzlukları canlılığınız ve aktifliğinizle yok etmelisiniz. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Birikim konusunda da dikkatli olun, harcamalarınızı planlayarak yapın. Projelerinizi hayata geçirirken korkular yaşayabilirsiniz ama bu ay içerisinde korkularınızı yeneceksiniz. İş arkadaşlarınız tarafından çok sevileceksiniz. Fırsatlarda sizin için yükselmeler olabilir. Sadece kendi düşüncelerinize önem verin. Hırslı yapınız sayesinde bir çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Yurt dışı yolculukları da söz konusu olabilir.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yeni insanlarla tanışmayı seviyorsunuz. Başkalarının farklı fikirlerini öğrenmek sizi etkiliyor. Hem aşk hayatınızda hem de sosyal hayatınızda yenilikler olabilir. Duygusal bir dönemdesiniz. Bu ay içerisinde bu davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Partnerinizin size ihtiyacı olduğunda ona olumlu yönde yardımcı olabilirsiniz. Kararları kendiniz vermek istiyorsunuz bu da sizi daha özgür kılıyor. Aşk konusunda eskisi kadar ilgili olmayacaksınız. Bunun yanı sıra çok hareketli bir aşk hayatı da yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde dikkatinizi çeken birisiyle duygusal yönde gelişmeler olabilir. Sevgilinizle birlikte olmak sizi rahatlatacak, moralinizi düzeltecektir. Güzel haberler alacaksınız. Kendinize özen göstermelisiniz. Şartlar ne olursa olsun kendinizi mutlu edecek şeylere yönelin. Yay burcu son derece dayanıklı bir burçtur. Bu sayede kendinizi daha dinç hissediyorsunuz ve yapmak istediklerinizi harekete geçirmek kolaylaşıyor. İlişkinizde son sözü söyleyen kişi siz olmak istiyorsunuz. Şubat ayı sonlarına doğru ise canınızı sıkan şeylerden dolayı öfkeleneceksiniz ve tepki alacaksınız. Davranışlarınız yüzünden kendinize kızabilirsiniz.

Yay Burcu Sağlık

Şubat ayı içerisinde oldukça sağlıklı görünüyorsunuz. Eğlence yaşamınız veya zevklerinizle ilgili ufak tefek kazalar olabilir. Ne olursa olsun sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle cildinize gereken önemi vermelisiniz. Dişleriniz ve kemikleriniz için vitaminler almalısınız. Düzenli spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız.

Popüler Aramalar