En çok arananlar

Yay Burcu Ağustos Ayı

Yay Burcu İş Hayatı

Ayın ilk haftalarında, işinizle ilgili toplantılar, görüşmeler yapabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlama, planlama işlerinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte yapacağınız işleri bitirmek için acele etmemeli, sağlam kararlar vermek için beklemelisiniz.

Ayın son haftasına yaklaşırken sık çalışmanız ve kararlılığınız sayesinde hızlıca çözüme ulaşacaksınız. Kendi işinin sahibi olanlar, yaptıkları işten yüksek verim alacak ve maddi açıdan getirilerinden memnun olacaklar.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yüksek enerjili olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Buna rağmen, geçmişte bitirdiğiniz ilişkinizden kopamıyor, kendinizi yeniliklere kapatıyorsunuz. İlgi göstermesini beklediğiniz kişiyi sürekli düşünmekten, başınıza gelecek büyük aşkı kaybedebilirsiniz.

Ayın ortalarına kadar yalnızlığınız devam edecek gibi fakat sonrasında hayatınıza hoşlantı duyacağınız biri siz farkında olmadan girebilir.

Yay Burcu Sağlık

Vücut direncinizin sağlam olmasına karşın, zaman zaman hastalıklar başınıza gelebiliyor. Bu ay sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz.

Ay sonuna doğru bel ve mide ağrıları çekebilirsiniz, kalıcı ağrılara dönüşmemesi için kendinize dikkat etmeli, yorulacağınız işleri ertelemelisiniz.

Popüler Aramalar