En çok arananlar

Terazi Burcunun Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu insanları kararsızlıklarıyla ünlüdür. Nedenini anlayamadığınız bir çekiciliği vardır. Bunun etkisi altına girdiğiniz an iş işten geçmiş olacaktır. Büyüleyici bir havası vardır. Hareketli bir yaşam sürerler. Onun yanındayken kızgınlıklarınız geçer. En sinirli anınızda bile bunu düzeltecek yeteneğe sahiptirler. Tartışmayı çok severler ama zafer kazanırken ses tonunu asla yükseltmezler. Terazi burçları bu konuda başarılıdır. Başkalarının esip gürlediği zamanlarda o gülücüklerini gösterecektir.

Müthiş bir dengeye sahiptirler. Düşüncelerini asla bilemezsiniz. Uyumlu ve sevecendirler ama bunun altında göremediğiniz bir güç vardır. Girdiği ortamları inceler ve detayları bulmaya çalışır. Bir konuya hakim olmak için hırslanıp kendisini harap etmek yerine mantığını kullanarak o konuya rahatlıkla dahil olabilir. Başarılı olmak için kendisini yüceltecek konular üzerinde çalışır. Yaptığı işlerin doğru olduğunu düşündüğü için kimseden onay almaz.

Onu eleştirme gibi bir şansınız yoktur. Eğer eleştirmeye kalkarsanız size gülümser, önerileriniz dinler ve sonunda da kibarca sizden uzaklaşır. Ama bir daha sizden asla fikir almayacaktır.

İnanılmaz bir egoya sahiptir. Aşk ve sanat onun için önemlidir. Herşeyden vazgeçer ama duygusallığından asla vazgeçmez. Akıl, mantık ve aşk onu anlatır. Terazilerle olmak istiyorsanız belli standartları geçmiş olmanız gerekmektedir. Kolay insanlar değillerdir.

Terazi Burcunun Olumlu Yönleri

Uyumlu ve entellektüel insanlardır. Sosyal bir kişiliğe sahiptirler. Nazik ve sevgi doludurlar. Kibar ve zarif olmak onların en olumlu yönlerindendir. Sanatçı ruha sahiptirler.

Terazi Burcunun Olumsuz Yönleri

Kararsız, kıskanç ve tembel yapıları vardır. Her işe burunlarını sokarlar. Zevklerine fazlasıyla düşkündürler. Gerçeklerden uzaktır. 

Popüler Aramalar