En çok arananlar

Terazi Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Terazi Burcu 23 Eylül – 23 Ekim

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi burcu bu ay başkalarının işlerini tamamlamak zorunda kalabilir. Bu durum sizi yeni arayışlar yapmaya yöneltebilir. Ama öncesinde ayrıntılı bir şekilde düşünüp doğru kararlar vermelisiniz. Kendi işinizde ilerleyebilir, ortaklık konusunda başarılı işler yapabilirsiniz. Lider ruhunuz sayesinde çalışma arkadaşlarınıza kendinizi rahatlıkla kabul ettirebilirsiniz. Yakın zamanda düşündüğünüz projeleri yürürlüğe koyabilirsiniz. Yaptığınız araştırmalarla kolaylıkla halledebilirsiniz. İş hayatındaki hırsınız çok yoğun olduğundan kimseye taviz vermiyorsunuz. Hedefinize ulaşamayacağınızı düşünebilirsiniz fakat vazgeçmemeye bakın. Sabırlı olmalı, çalışmalarınıza önem vermelisiniz. İdeallerinizi unutmayın. İyi niyetli düşünceleriniz nedeniyle istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişteki tecrübeleriniz sayesinde bu ay kanıtlamanız gereken konularda haklı çıkacaksınız. İkna kabiliyetiniz artacak. Bunların yanı sıra sosyal kişiliğinizde sağlamlaşacak. Bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. 

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızdaki tereddütler kararlarınızı etkileyecek ve yanlış düşüncelere kapılmanıza neden olacaktır. Bununla birlikte hayal kırıklıkları da gelebilir. Yeni tanıştığınız insanların sözleriyle sizi etkilemesine izin vermeyin. Ayın ortalarında aşk hayatınız olumlu yönde değişiyor. Ani bir düşünceyle verip evlenme kararları alabilir, ilişkilerinizdeki sorunları aşabilirsiniz. Yeni ve hızlı gelişmiş bir ilişki yaşayabilirsiniz. Zorladığınız ilişki hakkında sonlandırma kararı alabilirsiniz. Bu tür kararları almadan önce sizin için doğru mu yoksa yanlış mı bir karar olduğunu iyice düşünmelisiniz. Yeni tanışmalarda olumlu şeyler olacak. Terazi burcu bu ay aşk hayatında çok cesaretli görünüyor. Flörtlere açık ve aktifler. Gireceğiniz bir çok ortamda romantik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Fakat ilişki konusunda acele etmemeli, karşı tarafı iyice tanımaya çalışmalısınız. Geride bıraktığınız aşkınızla beraberliğinizi bu ay sürdürmeye başlayabilirsiniz. İş hayatından birinin sizinle ilgilenmesi hoşunuza gidebilir.

Terazi Burcu Sağlık 

Bu ay eğlenceli yaşamınız nedeniyle rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kemikleriniz için vitaminler tüketmelisiniz. Spor yapmaya önem gösterin ve uykunuzu düzene sokun. Temiz havalarda bol bol yürüyüş yapmak sizi rahatlatacaktır. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Bünyenizin hassas olduğu bir dönemdesiniz. Ufak gibi gördüğünüz rahatsızlıkları geri planda bırakmayın. Aceleci tavırlarınız yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Popüler Aramalar