En çok arananlar

Terazi Burcu Ağustos Ayı

Terazi Burcu İş Hayatı

Ay sonuna kadar işle ilgili önemli bir problem yaşanmayacak. İş ilişkileriniz her zamanki gibi devam edecek, maddi açıdan gereksiz harcamalarda bulunmazsanız ayın son haftasına kadar rahat edeceksiniz.

Ayın son haftasına geldiğimizde, işinizle ilgili endişeler duymaya, çalışma arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz. İşinizi iyi yapamadığınızı düşünüp, kendinizde hata aramayı bıraktığınızda çok daha başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Bu ay daha önce tanımadığınız biri hayatınıza bir anda girebilir ve sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bu arkadaş ortamında tanışacağınız bir kişi olabilir. İlişkisi olanlar için, evlilik kararı alabilecekleri bir ay olacak. İlişkisi olmayanlar ay sonuna doğru hayatınızda ciddi bir ilişki isteyeceksiniz ve çevrenizdekilere bunu belli edeceksiniz.

Partnerleri için ufak sürprizler yapmayı planlayanlar, kendilerini rahat hissedecekleri bir yemek organize edebilir ve duygularını paylaşabilirler. Karşı tarafın çok hoşuna gidecektir.

Terazi Burcu Sağlık

Yoğun çalışma temponuz ve stresli ortamlarda bulunmanız kısa süreli nezle, halsizlik, yorgunluk hissetmenize neden olacak.

Kilo problemi yaşayanlar, bu ay kilolarından kurtulmak için diyet programına başlamak için uygun bir zaman olabilir. Ayın başında başlayanlar, ay sonuna doğru sıkılabilir, pes edebilirler. Eğer azmeder ve devam ederlerse sorunsuz bir şekilde kilo vermede istedikleri sonuca ulaşabilecekler.

Popüler Aramalar