En çok arananlar

Online Tarot Falı

Online Tarot Falı

Tarot falı bilinen en eski fallardan ve en eski kehanet yöntemlerinden biridir. Tarot falı 78 karttan oluşur. Destenin 56 karttan oluşan kısmı yani minor arcana ve 22 karttan oluşan major arcana olarak iki bölüme ayrılır.

Tarot falına gerçekte destelerle bakıldığını biliyoruz. Eski zamanlarda kahinlerin baktığı bir fal çeşidi olduğunu da biliyoruz. Peki ya online tarot falı nasıl bakılır?

Hepimizin bildiği gibi tarot kartlarının her birinin farklı anlamları var. Tarot falı internete yayıldığından beri bir çok web sitesi bunu kullanmaya başladı. Kimi web sitelerinde gerçek olmayan, tarot falıyla ilgili bir sürü yanlış bilgiler paylaşıldı. Çoğu web siteleri tarot falını otomatik yapacak çeşitli programlar yazdılar. İnsanları hangi bilginin doğru olup olmadığı konusunda düşündürdüler.

falkulubu.com bütün bunları göz önünde bulundurarak gerçek tarot falı için çalıştı. Bu sitede tarot falını çok iyi bakan yorumcular fallarınızı yorumluyor. Kartların anlamlarını en doğru şekliyle sizlere sunuyor. Üstelik her an internete girip tarot falınıza baktırabiliyorsunuz. Bunun için bir falcıya gitmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken istediğiniz yorumcuyu seçmek, falınızı göndermek ve tüm bu işlemleri onaylamak.

 

Ve unutmayın istediğiniz her an sitemize girip tarot falınıza baktırabilirsiniz!

Popüler Aramalar