En çok arananlar

Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak insanları geleceği en ayrıntılı biçimde planlamaya çalışır. Bu özellikleri yüzünden sık sık kuruntu yaparlar ve depresyona girerler. İşleriyle çok ilgili olduklarından insanlarla ilişki kurmakta zorlanırlar. Ama kendilerini yalnız hissetmezler. Oğlaklar ciddi olmaları ve güçlü iradeli olmalarıyla tanınırlar. Bir Oğlak burcunda güvenilirlik ve dürüstlük mutlaka vardır. En gelişmiş duygularından birisidir. Arkadaşlarıyla sırdaşlık konusunda çok güvenilirdirler.

Para konusunda tutumludurlar buna rağmen eli açık insanlardır. Geleneklere bağlıdırlar ve bu yüzden özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Geniş hayal gücüne sahiptirler. Akla gelmeyen düşler kurarlar ve bu özelliklerini keşfetmekte zorlanırsınız. Romantiktir ama bu konularda cesur değildir. Küçümsenmek ve yargılanmak onları en çok korkutan şeydir.

Gözyaşlarını akıtırken bile gururludur. Ertesi gün herşeyin son bulacağını düşünerek ilerisi için kendini teselli eder. Bu durumu kendisinden başkasının bilmemesiyle avunur. Kendisiyle bile yüzleşmekten çekinir. Zor anlarınızda yanınızda olacak kişinin Oğlak olacağına emin olabilirsiniz. Duygusallıklarını sadece çok özel anlarda dışa vururlar. Karşısındaki kişiden emin olmadan kendi duygularından bahsetmezler. Fiziksel özelliklerden çok karşısındaki insanın mantığına ve aklına daha önem verirler.

Ailesinin onayladığı kişilerle birlikte olmak isterler. Flört eden bir yapıya sahip değillerdir. Soğuk görünürler ama o görüşünüşün altında sıcak bir kalp vardır.

Oğlak Burcunun Olumlu Yönleri

Güvenilir insanlardır. Destek çıkmayı severler. Azimlilerdir. Dürüst insanlardır. Sabırlı ve tutumlu olmayı severler. Çalışkan insanlardır.

Oğlak Burcunun Olumsuz Yönleri

Mesafeli insanlardır. Ketumdurlar. Kuşkucu olduklarından ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşayabilirler. Tutucu olmaları sonucu cimri olabilirler.

Popüler Aramalar