En çok arananlar

Kova Burcunun Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

Kova burçları sınırsız hayal gücüne sahiptir. Düşünceleri akılcıdır. Genellikle dik kafalıdırlar. Karşısındaki kişinin onun ne anlattığını tam olarak anladıklarını düşünürler. Sevecen tavırları vardır ve asla bencil değildirler.Eşitlikten yanadır. Herkesin olanaklarının aynı olmasını isterler. İnatçı ve fikirleri sabittir. Onlara yaklaşmak zor olabilir. Dostça davranışları olmasıyla birlikte her zaman mutlaka mesafeleri vardır. Özgürlükleri onlar için fazlasıyla önemlidir.Hatta özgürlükleri için ilişkilerini bitirebilir. Kovalarla yaşamak bu yüzden zor olabilir. Yeni bir şeyler keşfetmek için çalışırlar.

Gereksiz samimiyeti sevmezler. Ciddiyet fikri onlara göre değildir. Kova burcu insanlarını farketmemek gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Çekici yönleri çok yüksektir. Bulundukları ortamda dikkat çekerler ve insanların bakışlarına alışkınlardır. Yaşamlarında birisi olması için uğraşmazlar.

Zeka seviyeleri yüksek olduğundan bazı paylaşımları sağlamak kolay olmayacaktır. Eğer korkuları ve endişeleriniden kurtulabilirlerse hemen evlenmeyi düşünebilirler. Ama ayrılmaktan da korkmazlar. Hep yarını düşünürler. Bugün neler olduğuyla ilgilenmez. Sizi hiç bir konuda sorgulamaz, sizden hesap sormaz. Fakat siz bunları ona yaparsanız o buna sadece şaşıracaktır.

Garip tavırları sizi şaşırtmamalı. Bildiklerini herkesle paylaşmak ister. Bırakın istediği yöntemleri kullanarak size ulaşsın. Kötü niyetli olmadığını sonradan anlayacaksınız. Açık fikirleri vardır ve düşüncelerini uygulamaya dönüştürdükleri zaman mutlu olan insanlardır. Ortak çalışmalardan mutlu olurlar. Kendi doğrularıyla hareket ederler ve hemen harekete geçerler.

Kova Burcunun Olumlu Yönleri

Kova burçları arkadaş canlısı insanlardır. İnsancıl özelliklere sahiptirler. Her zaman insanlara yardım etmek için hazırdırlar. İyimserlerdir ve genellikle kötü düşünmekten hoşlanmazlar. Hoşgörüsü yüksek ve yaratıcıdırlar.

Kova Burcunun Olumsuz Yönleri

Kova burcu insanları sorumsuzlardır. Saplantılı olmaları da olumsuz yönleri arasında en belirginleridir. Dediğine inandırma çabası vardır. Günlük davranışları dışında tuhaf davranışlar sergileyebilir. Dengesiz davranışları da vardır.

Popüler Aramalar