En çok arananlar

Kova Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Kova Burcunu Neler Bekliyor?
Kova Burcu 20 Ocak – 18 Şubat

Kova Burcu İş Hayatı

İş konusunda denge kurmak sizi zorluyor. Enerjinizi çıkarlarınız için kullanmakta yarar var. Arkadaş çevrenizle sanata yönelik işlere kalkışabilirsiniz. Yaşadığınız karmaşalardan dolayı önemli kararlar alabilirsiniz. Hedefleriniz konusunda olumlu olun, istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Önünüze engeller çıkacak ve siz kolayca aşacaksınız. Kararlı ve dikkatli davranışlarınız var fakat ailenizden de yardım almanızda fayda var. Hedeflerinizle ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz. Dikkatli değişimler yaşayacaksınız ve önemli kararlar alacaksınız. Tanıştığınız, hayatınıza yeni giren insanlar sayesinde önemli gelişmelere imza atabilirsiniz. 

Kova Burcu Aşk Hayatı

Çevrenizde bulunan insanlar ile iletişiminiz gayet iyi olacak. Yeniliklerin peşinden gidiyorsunuz. Alacağınız kararları dilediğiniz şekilde yapacaksınız. Dış görünüşünüze her zamankinden daha fazla önem veriyorsunuz. Duygusallığınızın dengenizi bozmasına izin vermeyin. İyimser ve olumlu düşünceler besliyorsunuz. Buda sizi daha hassas yapıyor. İnsanları kırmama konusunda kendinizi yıpratıyorsunuz. Bu yüzden bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız size sürprizler yapabilir ve güzel birliktelikler başlayabilir.  Kişisel gelişiminiz ilişkilerinizi güçlendirecek. Başkalarına verdiğiniz değerden dolayı kendinizi unutuyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı erteliyorsunuz. Devam eden ilişkinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Gurur yapmaktan korkmayın.

Kova Burcu Sağlık

Kova burcu insanları sağlık konusunda gözlerine dikkat etmelidir. Göz kuruluğu veya göz bozulması gibi hastalıklar meydana gelebilir. Ufak tefek kazalar geçirebilirsiniz. Kemiklerinize de dikkat etmek zorundasınız aksi takdirde kambur olma riski olabilir. Sağlık problemlerinizi takıntı haline getirmeden yaşamayı öğrenmelisiniz. Strese dayalı yaşadığınız sinir ruh sağlığınızı bozabilir. Kendinizi yormamaya dikkat edin. Hobilerinizle ilgilenin veya spor yapın. Sizi rahatlatacak aktiviteler bulmalısınız.

 

Popüler Aramalar