En çok arananlar

Koç Burcunun Özellikleri

Koç Burcu Özellikleri

Koç insanı kararlı ve keskin bakışları sayesinde hedeflediği konular üzerinde rahatlıkla egemenlik sağlayabilir. Koç insanı hızlı gelişen ihtirasların insanıdır. Ne an ne yapacağı belli olmaz. Yenilgi kelimesi onun için en imkansız şeydir. İdealisttir. Koç insanının enerjisini düşünmek bile zordur. İstedikleri zaman sakin olabilirler. Hatta herkesten daha akıllı olabilirler. Hızlı düşünen yapıları onlara yetişmenizi engeller. Çocuk gibi saf bir o kadar da gözü karadırlar. Koç insanına dürüst olmalısınız. İlişkilerinde asla aldatıcı değildir.

Ona kalbinizin kapılarını açmaktan çekinmeyin. Bir anda sinirlense bile sonradan sizi incitmeden gönlünüzü alacaktır. Aradığı kişi siz iseniz sizi mutlu etmek adına herşeyi yapabilir. Özel şeyler yaptığını farketmeyecektir bile. Çünkü sevdiği birini kazanmak için gösteri yapamaz, içinden nasıl geliyorsa öyle davranır ve samimidir. Onu yargılmamaya dikkat edin. Bırakın ne istiyorsa onu yapsın. Sizin çıkışmalarınızı asla anlamayacaktır.

Gerçekten kırılırsa küçük bir çocuk gibi size küser. Çocuk gibi temiz bir kalbe sahiptir. Ona yapılacak en büyük hata onu ihmal etmeniz olur. Aranıza mesafe girerse ilgisini çeken başka şeylere yönelir.

Koç Burcunun Olumlu Yönleri

Koç burcu yönetici olmayı sever. Cesur ve hiç bir şeyden korkmayan yapıya sahiptirler. Enerjileri üst seviyededir. Kararlıdırlar. Coşkulu bir şekilde yaşarlar. Tutkulu, hırslı ve atılgandırlar.

Koç Burcunun Olumsuz Yönleri

İnatçıdırlar. Dediklerinin olması için uğraşırlar. Her şeye karışma huyları vardır. Çok meraklıdırlar. Kendilerini düşünürler. Çoğu zaman saldırgan olabiliyorlar. Tembel ve gözü doymayan yapıları vardır.

Popüler Aramalar