En çok arananlar

Katina Aşk Falı Nedir?

Katina Aşk Falı’nda kullanılan İmparator Açılımı yani; Kelt Açılımı’dır. Bu nedenle de Katina Aşk Falı’na bakılırken Tarot Falı’nda kullanılan sisteme benzerlik göstermektedir. Katina Aşk Falı ile Tarot Falı arasındaki fark; Katina falında element ruhlarının ayrı kenara koyulup fal bakma seansı bittikten sonra var olan sorunun iyi ya da kötü cevabın bu kartlar ile yorumlandırılması olarak karşımıza çıkar.

Tarot Falı’nda olduğu gibi bu falda da İmparator Açılımı sıklıkla kullanılır. Hangi sistem ile fala bakılacağına karar verilmediğinde İmparator Açılımı kullanılır ve bu sistemde kullanılan kart sayısı 10’dur.

Katina Aşk Falı’nda kullanılan bu sistem ile duygusal ilişkiler hakkında çıkarımlarda bulunur. İlişki Açılımı’nda kullanılan kart sayı 7’dir. Genellikle aşk konuları üzerinde yoğunlaşır.

Katina Aşk Falı’nda Karar Açılımı için 7 kart kullanılır. Seçilecek olan yollardan hangisinin fal sahibine daha olumlu etkiler bırakacağı konusunda yorum yapılır.

Katina Aşk Falı baktırmak istiyorsanız online fal bakma sitemizde yer alan fal çeşitleri arasında Katina Aşk Falı da vardır. Önce falcınızı, ardından da kartlarınızı seçerek başlayabilirsiniz.

Fal kulübünde bulunan falcılarımız sizlerin aşk hayatında neler değişeceğini en kısa sürede sizler iletmiş olacağız. Sizde aşk hayatınızda neler değişeceğini merak ediyorsanız falcılarımız sizleri bekliyor.

Popüler Aramalar