En çok arananlar

Katina Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Katina Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Aşkınıza karşılık mı arıyorsunuz? Sevdiğiniz sizi özlüyor mu? Evlilik konusunda endişeleriniz mi var? Bunun gibi binlerce sorunuzun cevabı Katina Aşk Falının kartlarında saklı.
Yorumcumuz sizler için deste kartlarını açıyor. Sorularınızı sorun ve ruhsal iletişim yoluyla yorumcumuz size en doğru cevapları göndersin. Gelecekle ilgili öğrenmek istediklerinizi bize sormanız yeterli.
Katina aşk falı bilinen en eski fal türlerindendir. Yüzyıllardır yorumlanan en iyi fal türleri arasındadır. Aşk ile ilgili konularda genellikle en doğru sonuçları verir. Bizler sizin için en iyi yorumcuları seçtik. Sizin yapmanız gereken sorularınızı sormak ve en doğru cevapları beklemek. Merak ettiğiniz her şey en açıklayıcı şekilde burada. Kartlar sizin sorularınızı bekliyor. 
Aşk falı size duymak istediklerinizi değil kartların sizin için ne düşündüğünü anlatır. Kartlara güvenin. Yapmanız gereken sorularınızı çekinmeden açık bir şekilde sorun ve cevabı kartlara bırakın. Kartlar size aşkla ilgili merak ettiklerinizi söyleyecek, merak ettiğiniz sorularınızı cevaplayacaktır. Aşk falınıza baktırırken dikkat etmeniz gereken tek husus, kartlara sorunuzu sorarken cevabı evet veya hayır olacak şekilde sorular sorulmasıdır.
Katina aşk falı 65 karttan oluşur. Kartların üzerindeki karakterlerin geçmişte yaşamış olan, fal üzerinde etkileri olan kişiler olduğuna inanılır. Katina aşk falı tarot falına falına benzer. Bildiğiniz gibi tarot falına 78 kartla bakılır. Tarottan farkı, kartlar açılmadan element ruhlarının kartları kenara konur ve fal sonucu kenara koyulan karta göre açıklanır. Aşk falında yorumcunun söyledikleri de çok etkilidir. Sadece kartlardaki bilgilerle bakılmaz. Bu 65 kartın her biri çok farklı anlamlar taşır. Katina aşk falına bakılırken sağ tarafta olan kartlar erkek için açılır, sol tarafta olan kartlar ise kadın için açılır.
Katina aşk falında kişileri yaşına, göz rengine, burcuna ve ten rengine göre ayırıyoruz. Falı baktıracak kişi niyetini söyleyip sol eliyle kartı çekiyor ve kenara koyuyor. 4 elementin sembolü olan elmas, yakut, zümrüt ve abanoz kartlarını da arkası gözükecek şekilde ayırıp kenara koyuyoruz. Kartların anlamına göre fala bakılıyor. Merak ettiklerinizi cevaplıyor ve size yol gösteriyor. Az öncede belirtmiş olduğum gibi yorumcunun da etkisi vardır. Eğer fala bakan kişi gerçekten iyi bir yorumcuysa en alakalı sonuçları alabilirsiniz.
Kartların sizin için ne söylediğinizi merak ediyorsanız Katina Aşk Falına mutlaka baktırmalısınız. Kartlar sizlere en gerçekçi cevabı verir. Aklınızı kurcalayan, emin olamadığınız konulardaki sorularınızı sorun ve aldığınız cevaplarla kaygılarınızdan kurtulun. Aşk hayatınızla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her şey burada.

falkulubu.com sizin için en ünlü yorumcularla Katina aşk falı bakıyor. Yapmanız gereken tek şey yorumcunuzu seçip falınızı göndermek ve işlemi onayladıktan sonra sonucunuzu bekliyorsunuz.

‘Fal bakmak, evrendeki en çok haz veren yetenek işidir.

Popüler Aramalar