En çok arananlar

Kahve Falı Baktırmak İstiyorum

Çokça sorulan sorulardan biri olan kahve falıma baktırmak istiyorumun cevabını sizinle aşağıda paylaştık.

Kahve falı eski ve klasik bir kehanet türüdür. Kahve telvesinden çıkan anlamlar sizin hayatınız hakkındadır. Fincanda telvenin oluşturduğu şekillere göre bakılır. Fala bakan kişinin yorumu da fazlasıyla önemlidir.

Kahve fincanınızı kendinize döndürerek tabağın üzerine kapatıyorsunuz. Soğumasını bekliyorsunuz ve sonrasında fincanı açıyorsunuz. Öncelikle fincanın ortasından yorumlamaya başlanır. Sonra içilen tarafından döndürülerek bakılır. Çıkan sembollere göre yorum yapılır. Telve rengi koyu olduğunda dileğinizin olma ihtimali düşük, açık olduğunda ise yüksek demektir. Sağ tarafta oluşmuş semboller iyi haberleri, sol tarafta oluşmuş semboller ise kötü haberler olduğu anlamına gelir. Sonrasında telve tabağa dökülür. Fincandaki fal yorumlandıktan sonra tabak falına geçilir. Tabaktaki semboller yorumlanır.

Burada yorumlanacak olan falların belirli bir kalıplaşmış düzeni bulunmamaktadır. Sizin göndereceğiniz kahve fincan ve telvesine göre yapılır. Bütün falcılarımız gerçektir ve sizlere gördüklerini iletmektedir.

Size Kahve Falını Nasıl Baktırabilirim?

Online kahve falınıza baktırmak için öncelikle yorumcunuzu seçiyorsunuz. Fincanınızın önce sağ sonra sol yüzünü ve de tabağın fotoğrafını çekerek yüklüyorsunuz. Falınızı yorumcumuza gönderiyorsunuz ve güvenli ödeme adımlarını tamamlayarak işlemi onaylıyorsunuz.

Falınızı en kısa sürede bakarak, gördüklerimizi yazıyor ve size iletiyoruz.

İyi eğlenceler...

Popüler Aramalar