En çok arananlar

İkizler Burcu Ağustos Ayı

İkizler Burcu İş Hayatı

İş hayatında başarılı olacağınız bir ay olacak. 14 Ağustos’tan sonra kazancınızın artacağı, kara geçeceğiniz bir döneme geçiş yapacaksınız. Ev alım-satım konularında şansınızın açılacağı bir ay geçireceksiniz. Ev satın almak istiyorsanız, bu ay sizin için uygun olacaktır. İş arıyorsanız ve uzun zamandır olumlu sonuçlamasını beklediğiniz bir iş bağlantınız varsa, bu ay sonuna kadar beklediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Maddi açıdan sıkıntı çekmemek için, bu ayki harcamalarınızda tutumlu olmanızda fayda var.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Uzun süredir birlikteliği olan ikizler burçları için, zor bir ay olacak. Partnerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir, buna bağlı olarak da tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte, özverili ve anlayışlı olmanız partnerinizin size yeniden aşık olmasını sağlayacaktır. Ayın ikinci yarısında yolunda gitmeyen evlilikler iyiye gitmeye başlayacak, yeni evli çiftlerin evlilikleri daha sağlam olacak ve yalnız olanlar ise yeni bir aşk için kendilerini hazır hissetmeye başlayacak. Aşkta kaybetmemek için, ilişkilerinizde bu ay kendinizi yanlış ifade etmekten kaçınmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Sağlık

Ayın son haftasına kadar enerjiniz yüksek ve sağlık problemlerinden uzakta olacaksınız. Son hafta, kemik ağrıları yaşayabilirsiniz. Olası kazalara karşı tedbirli olmalısınız, sizi zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Bu ay cildinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz, düzenli bakımınızı ihmal etmemelisiniz. Uyku düzeninizi bozacak aktivitelerde bulunuyorsanız ara vermelisiniz yoksa uykusuz kalacağınız bir ay olacak. Spor yapanlar ve hassas kişiler bu ay eklem ağrıları çekebilirler. Kendinizi yormaz, sağlığınıza dikkat ederseniz sağlığınızla ilgili büyük bir problem yaşamayacak.

Popüler Aramalar