En çok arananlar

Gerçek Kahve Falı

KAHVE FALI

Kahve falı çok eskiye dayanan klasik bir kehanet türüdür. Bir çok ülkede geçerli fal şeklidir.

Kahve falı kimi insan için sadece bir eğlenceden ibaretken, bazı insanlar içinde gerçekten çok önemlidir. Aslına bakarsak kahve falı bakmak ve baktırmak oldukça eğlencelidir. Peki kahve falına nasıl bakılır?

Kahvenin telvesinden ortaya çıkan anlamlar sizin hakkınızda bazı gizemlerle ilgilidir. Kahve falı bakmak özellikle kadınların oluştuğu ortamlarda oldukça fazladır. Genelde eğlence için bakılır. Hatta bazen bir terapi yöntemi olarak bile bakılabilir.

Kahve fincanında telvenin oluşturduğu şekillere göre yorumlanır. Genellikle fal bakan kişinin ne hissettiği de önemlidir. Falcılara göre fal bakabilmek için konsantrasyon şarttır. Eğlence için bakılan fallar basit kurallara göre bakılan fal tarzlarındandır. Kahve fincanını saat istikametinin tersi yönünde çevirirken bir dilek tutulur. Sonrasında fincan döndürülerek tabağın üzerine kapatılır. Üzerine genellikle bir yüzük koyularak çabuk soğuması sağlanır. Soğuduktan sonra fincan açılır. İlk önce fincanın ortasına doğru bakılır. Sonra fincanın içilen noktasından diğer tarafa doğru döndürülür ve çıkan şekiller hakkında yorum yapılır. Eğer telve rengi çok koyu ise dileğinizin olma ihtimali düşük demektir. Açık renkse olma ihtimali daha yüksektir. Fincanın sağ tarafında oluşmuş şekiller iyi haberler, sol tarafında oluşmuş şekiller ise olumsuz haberler anlamında yorumlanır. Fincandaki fal yorumlandıktan sonra tabak falına geçilir. Fincandaki telve tabağa dökülür, tabağı dik bir şekilde tutarak çıkan şekiller yorumlanır. Geriye kalan her şey sizin yorumlamanıza ve hayal gücünüze kalmış… Fal bitince fincanın açık kalması gerekir. Eğer kapatırsanız falda gördükleriniz çıkmayacak demektir.

Falına baktığınız kişinin hakkında bildiklerinizle gördüklerinizi birbirine bağdaştırmalısınız ve enerji kurmalısınız.

Popüler Aramalar