En çok arananlar

Fal Yorumları

Fal yorumlamak, fal yorumunu dinlemekten daha zevkli bir iştir. Kahve falı yorumlanırken, yorumcu fincanda kalan telve şekillerine göre fala bakar. Genellikle fal bakan kişiler yorumlama konusunda becerisi olan kişilerdir.

Kahve fincanında çıkan farklı biçimlere sembol denir. Bu sembollere göre, sizin hayatınızla ilgili bazı bilgiler ya da geleceğinize yönelik birtakım tahminler yapılır. Açıkça belli olan semboller sizinle ilgili olumlu şeyleri, belli olmayan semboller ise olumsuz şeyleri temsil eder. Kahve falında fincanın şekline de yorum yapılabilir.

Örneğin; fincanın sapı kişinin ev durumunu söyler. Kahve falında üst taraflarda oluşan semboller zamanı temsil eder. Fincanın dibi ise gelecek konusunda haber verir. Saat, gün, ay veya yıl gibi zamanları ise falda çıkan sayılar belirler. Çıkan harfler yakınlarınızı, eşinizi, dostunuzu veya akrabalarınızın isimlerini temsil eder. Eğer küçük noktalar çıkmışsa kısa süreli ve yakın yolculukları, büyük noktalar çıkmışsa uzun süreli ve uzak yolculukları anlatır.

Dalgalı çizgiler bilmediğiniz, kararsız kaldığınız konulardan bahseder. Düz çizgiler ise belirlenen yolda başarılı olacağından bahseder. Yıldızlar aşk hayatınızla ilgili kısmetleri, kareler sizi koruyan birilerinin olduğunu, daireler ise başarılı olduğunuzu temsil eder. Falınızda hayvan çıktıysa bu hayvanın türüne göre değişiklik gösterir. Mesela falınızda balık çıkması kısmetleri, hane içine para gireceğini temsil eder. Balığın büyük çıkıp çıkmaması da bunu etkiler. Küçük bir balık çıktıysa az para, büyük bir balık çıktıysa daha yüklü para geleceğini söyler. Ya da bir köpek çıkması, köpeğin 42 tane dişe sahip olmasından kaynaklı, dilediğiniz şeyin 41.günden sonra çıkacağını belirtir.

Yarasa görmek ise korkuyu veya paniği ifade eder. İnsan şekilleri çıkarsa kadın ve erkek olmasına göre değişir. Kişi kadın çıkarsa gereksiz konuşmaları, erkek çıkarsa parayı ifade eder. Bunlar boyuta göre de değişiklik gösterebilir. Bitkiler ise aşkı, sevgiyi veya duygusallığı anlatır. Mesela gelincik, sevdiğiniz birisiyle yakın zamanda karşılaşacağınız anlamına gelir. Ya da bir ağaç şekli çıkmışsa bu kişinin kendine daha çok özen göstermesi, kılık kıyafetini tekrar gözden geçirmesi gerektiği anlamını taşır. Eşyalarda büyüklüklerine, şekillerine göre farklılıklar gösterir. Bir bahçe çıkması huzura ve güvene işarettir. Araba ise konum değişikliğini ifade eder.

Bunların hiçbiriyle uğraşamam diyorsanız kahvenizin fotoğrafını çekin fal kulübü falcıları online olarak kahve falına baksın. :)

Popüler Aramalar