En çok arananlar

Boğa Burcunun Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu insanı sapasağlam bir kişiliğe sahiptir. Onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Boğa burcu sizin canınızı sıkacak birşey yapmaz, kolay kolay öfkelenmez, sizinle yakından ilgilidir ve tüm bunları yaparken asla rahatsızlık duymazlar.

Sağduyulu ve sabırlı kişiliklere sahiptirler. Dik başlı oldukları düşünülür ama onun ısrar ettiği konular genellikle mantıklıdır. Hayal kurmaktan uzaktır. Ulaşamayacağını bildiği hedeflerin kişisi değildir. Ona inatçı olduğunu söylerseniz muhtemelen gülüp geçecek ve anlayış gösterecektir. O bildiğini savunan ve kararlı bir insandır. Heyecanlarında bile değişik bir acelecilik vardır. Başkalarına benzemeyen bir saflıkla sahiplenmeyi ister.

Her yönüyle romantiktir. Fakat duygusal yönünü ortaya koyması zaman alabilir. Aradığı aşkı kolay bulan birisi değildir. Ama aşktan gelen tüm oyunlara hazırdır. Karşısına çıkan ilk kişiyle birlikte olacak kadar aceleci değildir. Anlamlı duygular besler ve bu duyguyu tattıracak doğru kişiye sabırla bekler.

Duyu organlarını ustaca kullanır. Boğa insanıyla birlikte olmak her insanın harcı değildir. Bir aşk insanı olan Boğa ile karşılaştıysanız eğer gerçekten şanslısınız demektir. Bu güzel insanı bulduysanız diğer insanları bırakın. Aşkınızın ve mutluluğunuzun tadını çıkarın.

Boğa Burcunun Olumlu Yönleri

Boğa burcundakiler dayanıklıdırlar. Hareketlerini mantık çerçevesinde yaparlar. Güvenilir insanlardır. Kendine yeten bir kişiliğe sahip olması olumlu yönleri arasındadır. Barışçıl, duyarlı, sabırlı ve üretkenlerdir. Dengeli kişiliğe sahiptirler. Son derece nazik insanlardır.

Boğa Burcunun Olumsuz Yönleri

İnatçı kişiliğe sahiptirler. Kendileri ne isterse onları yaparlar. Aşırıya kaçacak derece de kıskançtırlar. Gözü doymayan bir kişiliği vardır. Keyifleri onlar için çok önemlidir. Sadece kendilerini düşünürler ve kimi zamanda katı davranışlar sergilerler. Yavaş hareket ederler. Kibirli ve takıntılı insanlardır.

Popüler Aramalar