En çok arananlar

Boğa Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Boğa Burcu 21 Nisan – 20 Mayıs

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa burcunun iş hayatındaki uzun süreli olumsuzluklardan sonra şans yıldızı parlıyor. İş arama sürecindeyseniz iş bulmanız kolaylaşabilir veya zaten bir işte çalışıyorsanız zam alabilirsiniz. Yatırım fırsatlarınızı en kısa sürede değerlendirmelisiniz. İş hayatınızda kurallı hareketlerinizle başarınızı devam ettireceksiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Sizin için rutin olan şeylerin değiştiğini göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili yaptığınız çalışmalarda duygusal anlamda birisiyle tanışabilirsiniz. Yapacağınız ortak işlerden kazançlar elde edeceksiniz. Bu ay gelirleriniz ve giderlerinizle ilgili tutumlu olmalısınız.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu bu ay sosyal yaşantısında daha ön planda olacak ve çevresi kalabalıklaşacak. Yakın çevrenizden birileriyle tanışabilir, yakınlaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan birisiyle duygusal ilişki içinde bulunabilirsiniz. Özgürlüğünüze daha düşkün olduğunuz bir dönemdesiniz. Tutkulu birliktelikler yaşanabilir. Partnerinizi ihmal ettiğiniz konular yüzünden birtakım sorunlar yaşanabilir. Bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakıp yeni bir aşk keşfine çıkacaksınız. Fakat bu ilişkinin sizin için bir takıntı hali almamasına dikkat etmelisiniz. Attığınız adımlar için kendinizden emin olmalı ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Bir çok Boğa burcunun ilişkileri ciddi yönde ilerleyecek. Aşk hayatınızda karışıklıklar da olabilir. Acele kararlar almamalısınız. 

Boğa Burcu Sağlık

Bu ay boyunca stresli haller ve gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme konusunda dikkat edin, aşırıya kaçmamaya çalışın. Alkollü içeceklerden kaçınmalısınız. Uzun süreli bir sağlık sorununuz varsa kısa sürede tedavileriniz sonuçlanacak ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Tabi ki öncelikle kendinize gerekli önemi vermelisiniz ve tedavilerinizi aksatmamalısınız.

Popüler Aramalar