En çok arananlar

Boğa Burcu Ağustos Ayı

Boğa Burcu İş Hayatı

Finansal açıdan destek göreceğiniz bir ay olacak. Çevrenizde olan veya yeni tanışacağınız biriden maddi ve manevi destek görecek ve parasal anlamda rahat edeceksiniz.

İşinden memnun olmayanlar, yeni iş arayışlarında olabilir ve yeni projelere adım atmak isteyebilirler. Kredi borcu olanlar, ödemelerinde problem yaşayabilir.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Uzun süredir flört aşamasında olanlar, bu ay bu birlikteliği sonlandırmak, yeni aşklar aramak isteyecekler. Ciddi ilişkisi olanlar, ayın ortalarına doğru partnerleriyle fikir ayrılığına düşebilirle, bunun için olaylara karşı daha sabırlı olmaları, çabuk parlamamaya özen göstermeleri gerekiyor.

Evliliği düşünenlerin, doğru zamanı beklemeleri gerekiyor. Bu dönemde, bazı konularda acele edenler, ayın son haftasına girerken, uzun zamandır akıllarındaki evlenme fikrine yaklaşacaklar.

Boğa Burcu Sağlık

Ruhsal açıdan kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir ay olacak ve bu durum sağlığınızı olumlu anlamda etkileyecek.

Spor yapanlar, vücutlarını çok zorlamamalı, aksi takdirde ufak sakatlanmalar yaşayabilir ve ağrılı bir süreç geçirebilirler. Sağlıklı beslenmeyle ilgili araştırmalarda bulunabilir, tüm ilginize bu ay sağlığınıza verebilirsiniz.

Popüler Aramalar