En çok arananlar

Başak Burcunun Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu insanları pratiktir. Eleştirici yönleri olması sizi bunaltabilir. Bir yandan da onun iltifatları hiç kimsede yoktur. Sözleri içtendir. Gözleriyle sizi etkilememesi mümkün değildir. Duygularını nesnel şekilde yaşar. Onu eğlendiremezsiniz. Pratik ve akıllı olan bu burçlar aşk konusunda hiç düşünmeden yargılamaya bayılır. Dengeleri övündükleri bir özelliği olduğu için karşıt düşünceleriniz onu pekte etkilemeyecektir. Heyecanların, dramatik aşkların ve vaatlerin insanı değildir. Ama onunla olduğunuz zaman hiç kimsede göremediğiniz değişik bir güven duygusu içinde olursunuz. Başak burcuBaşak Burcunun Olumlu Yönleri

güvenilir olmalarıyla, destek sağlayan yapılarıyla ve dürüstlükleriyle bilinen olumlu yönlerindendir. Azimli insanlardır. Aynı zamanda sabırlıdırlar. Tutumlu olmayı severler. Çalışkandırlar.

Mesafeli yönü başak burçlarının olumsuz yönlerindendir. Fazla kuşkuculardır ve ikili ilişkilerinde bu sebepten çok sıkıntılar yaşayabilirler. Tutucu olmaları bazen cimriliğe kadar gider.

Popüler Aramalar