En çok arananlar

Başak Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Başak Burcu 23 Ağustos – 22 Eylül

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burcu bu ay maddi konulara yoğunlaşacak. Çevrenizle çıkar ilişkileri yaşayabilirsiniz. İstemeden kırıcı olabilir ve dargınlıklar yaşanabilir. Planlarınızda istediğiniz sonucu almak için daha kararlı olmalı ve vazgeçmemelisiniz. Mücadeleci kişiliğinizden vazgeçmeyin. Mesleki açıdan gücünüzü gösterebileceğiniz konular olabilir. Size sağlayacağı avantajları göz önünde bulundurmalısınız.Ara sıra gururlu davranışlarınız olabilir ve çevrenizden tepki alabilirsiniz. İnsanları idare etmek zorundasınız. Çalışma arkadaşlarınıza otoriter davranışlar sergileyebilirsiniz. Düşünmeden söylediğiniz sözler yüzünden kalp kırmamalı, dikkat etmelisiniz. <span style="\\&quot;line-height:" 1.6em;\\"="">Kısacası bu ay iş hayatınızda enerjiniz çok yüksek olmayabilir. 

Başak Burcu Aşk Hayatı

Ciddi ilişkilerde problem varsa bunlar çözüme ulaşacak. Uzun süredir anlaşmazlık yaşanların ise gelecekleri için ayrılık söz konusu olabilir. Ne durumda olursanız olun beraberliğinizin eskisi gibi olmayacağını bilmeniz gerekir. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Aranızın bozuk olduğu bir yakınınızla karşılaşabilirsiniz. Eski sevgililerinizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Fikirlerinizi açıkça ifade edeceksiniz. Partnerinizin sizi kısıtlamasından sıkılabilirsiniz. Yeni ve hayata farklı açıdan bakan insanlarla tanışmak sizi mutlu edecektir. Ayrılık kararı aldığınız bir ilişkide vazgeçmeniz için doğru bir zamandasınız. Sizler için çok canlı bir dönem başlıyor. Yeni başlayan bir ilişkide, karşı tarafın tavırları sizi etkileyebilir. Aniden başlayan kısa süreli aşklar karşısında temkinli davranmalısınız. Bu tür beraberliklerden beklentinizi azaltmalısınız. 

Başak Burcu Sağlık

Şubat ayı boyunca sağlık konusunda çok şanslısınız. Kendinizi rahatlatacak hobiler bulmalı ve kendinize vakit ayırmalısınız. Rahat edeceğiniz ortamlarda olmayı tercih etmelisiniz. Tartışma yaşamamaya dikkat etmeli, sizi huzursuz eden sohbetlerden uzak kalmalısınız. Arkadaşlarınızı dinlerken empati kurmalısınız. Spor yapmaya özen göstermeli ve rahatlamak için uzun yürüyüşler yapmalısınız.

Popüler Aramalar