En çok arananlar

Başak Burcu Ağustos Ayı

Başak Burcu İş Hayatı

Bu ay uzun vadeli planladığınız işleri ertelemeli, kısa dönemli işlerinize yönelmelisiniz. Maddi açıdan beklentilerinizin yüksek olacağı bir ay geçireceksiniz. İşinizi seviyor olmanız ve istekli olmanız, işinizi büyütme arzusu yaratıyor. Özgüveniniz ve sezgileriniz bu ay size yeni iş olanakları getirebilir. Tanıştığınız yeni insanlarla ortaklıklar kurabilir, iş alışverişleri yapabilirsiniz. İşinize olan bağlılığınız kariyerinize maddi anlamda büyük oranda fayda sağlayacak ve motivasyonunuzu artıracak.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Ağustos ayının ilk haftalarından itibaren, eski sevgilinizle yeniden bir araya gelme düşüncesi içinde olabilirsiniz. Herhangi bir yerde karşılaşabilir veya telefonla konuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda hata yapma ihtimalinizin yüksek olduğu bir ay geçireceksiniz. Yolunda giden bir ilişkiniz varsa, ciddi olarak ilk adımı atmak isteyebilirsiniz. Ani karar alımlarından kaçınmalısınız. Sevdiğiniz kişiyi üzmemek için bir takım sözler verebilirsiniz, bunun sonucunda hoş olmayan durumlar yaşanabilir. Yeni bir ilişki için hazır hissettiğini düşünenler, bu ay doğru aşkı bulmanız için doğru bir ay olacaktır.

Başak Burcu Sağlık

Bu ay kendinizi sağlıklı, mutlu, huzurlu hissedeceğiniz bir ay olabilir. Ne kadar kendinize küçük şeyleri dert etmezseniz, o kadar iyi hissedeceksiniz. Ufak tefek iş kazalarına karşı önlem almalı ve aceleci davranmamalısınız. İşinizi hayatınızın merkezine koyacağınız bir ay olacağı için farkında olmadan sağlığınızı geri plana atabilirsiniz. Bunun için sağlıklı yiyecek ve içeceklerin bu ay formunuzu korumanızda faydası olacaktır.

Popüler Aramalar