En çok arananlar

Balık Burcunun Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu dendiğinde en önemli nitelikleri olarak akla sabırlı olmaları, eli açık ve duyarlı insanlar olmaları gelir. İnandırma yetenekleri çok kuvvetlidir. Dürüst, sakin ve vicdan sahibi insanlardır. Girdikleri her ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Hayal dünyaları oldukça geniştir. Yaşam konusunda ciddi görüşlüdürler ama gerçekçi değillerdir. Dış etkenlerden en çok etkilenen burçtur.

Kendi dünyasında çok mutludur. Sandığınızdan daha akıllıdırlar. Sinirli halini gizlice örter ve seçilen özel biri olmanın hayalini kurarlar. Yaşam onun için korkunçtur. Kendisini güvende hissetmesi ve birilerinin onu sürekli korumasına ihtiyacı vardır. Eğer bunları ona hissettirirseniz ömür boyu sizinle mutlu olacaktır. Ama ondan uzaklaştığınızı hissederse sessiz bir şekilde size belli etmeden kendisine güvenebileceği başka birilerini ararlar.

Balık burcu insanına dışardan bakan insanlar duygusal yapısından dolayı aşk acısına dayanamacağını düşünebilirler. Aslında o duygusal, kırılgan yapısının altında güçlü bir kişilik vardır. Gözyaşlarından kısa sürede kurtulur ve yeni bir yaşama başlar. Onları teselli edecek bir çok kişi vardır. Yeni bir aşk acısı gelmeden hayatını dilediği gibi yaşar. Yaşadığı duygusal acılar pes etmelerine yetmez. Kendi değer yargılarına göre yaşamayı tercih eder.

Balık Burcunun Olumlu Yönleri

Balık burcu insanları duyarlıdır. Romantik ve şefkat dolu insanlardır. Bu özellikleri olumlu yönleri arasında en dikkat çekenleridir. Zarif ve sempatiklerdir. Son derece yaratıcı insanlardır. İnsanları kırmamak için ellerinden geleni yaparlar.

Balık Burcunun Olumsuz Yönleri

Balık burcunun olumsuz yönlerinden birisi kararsız olmaları, zaman zaman tembellik yapmalarıdır. Hastalık hastası olmaları da en bilinen olumsuz yönlerindendir. Değişkenlik gösterebilirler. Monoton bir yapıları vardır. Bağımlılıkları aşırılığa kadar varabilir.

Popüler Aramalar