En çok arananlar

Balık Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Balık Burcunu Neler Bekliyor?
Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu bu ay kendini kanıtlama çabasında olacak. Yaratıcılık yeteneklerini kullanabilecekleri alanları tercih etmeliler. Sanatla ilgili konularda da başarıları var. Çalıştığı insanları samimi görür ve bir aile gibi çalışmayı tercih eder. Sorumluluklarını yerine getirmeye çalışırlar. Hafızaları kuvvetlidir ve işlerini unutmazlar. Enerjilerini yüksek tutarlar. Kendi başına çalışmayı sever ama ortak çalışmayı da reddetmez. Konusu ne olursa olsun o işte başarılı olmayı hedefler ve kendisini rahatlatmayı bilir. Olacak olayları bekler ve ona göre adım atarlar. Tembellik onlara göre değildir. Mevcut olan işinizi sona erdirebilir, yeni bir iş bulabilirsiniz veya konumunuz değişebilir. Pes ettiğiniz yerleri düşünmeli ve o konularda gayret etmelisiniz. İşinizde aktif olmaya çalışmalısınız. Hedefimize ulaşmak istiyorsak kendimize güvenmeli cesur olmaya gayret etmeliyiz. Davranışlarımız konusunda da dikkatli olmalıyız. İş ilişkilerinizdeki yaklaşımlarınız hoşgörülü olmak zorunda aksi takdirde işlerinizi düzgün yapamayabilirsiniz. Katlanamayacağınız kişiler olabilir. O kişilerin davranışlarına karşı sabırlı tutumlar sergileyin ve bundan bile ders çıkarmaya bakın. Bu tür insanlarla aranızda belli bir mesafe olması sizin için çok daha iyi olacaktır.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcunun bu ay aşk etrafında dolaşıyor. Beklemediğiniz aşklara hazırlıklı olun. Çıktığınız bir yolculukta tanışacağınız insanlar olabilir ve bu insanla duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gizemli tavrınızı bir kenara bırakıyorsunuz. Aşk konularına daha yoğun olacaksınız. Sosyal yaşantınızdaki cazibenizin artması sizin için avantaj olabilir. Bu ay daha çok mantık ilişkisi peşindesiniz. Karşı cinste farklı özellikler istiyorsunuz. Aklınızda olan bazı enteresan fikirleri kendinize saklamanız daha iyi olacaktır. Acele etmenize gerek yok. Evlilik yolunda adım atmak istiyorsanız bu ay olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insana fazla değer verdiğiniz için sürekli olarak hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Sizin yaklaşımınızdan kaynaklanan bu sorunları ortadan kaldırmak için enine boyuna düşünmelisiniz. Yoksa ileride kaçınılmaz sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu ay öğreneceğiniz bazı şeyler canınızı sıkabilir. Fakat sorunun kendinizde olup olmadığını öğrenmeden yorum yapmamalısınız. Süren bir ilişkiniz varsa partneriniz size bir çok konuda yardımcı olacak. Aranızdaki atışmaları anlaşarak düzelteceksiniz. Partnerinizin size karşı olan davranışları sizi çok mutlu edecek. Tabi ki sizinde ona karşı hoşgörülü olmanız gerekmektedir. Her an bitecek gibi duran bir ilişkiniz varsa buna katlanmak zorunda değilsiniz. Mutlu hissetmiyorsanız kendinizi yıpratmanıza gerek yok. Partnerinizin bazı davranışları kafanızı karıştırabilir. Yakın arkadaş sandığınız bazı insanların gerçek yüzünü göreceksiniz. Yanlış ilişkiler yaşamamak adına zamanınıza ve kişilere dikkat edin.

Balık Burcu Sağlık

Vücudunuza gereken ilgiyi gösteriyorsanız hasta olmanız çok zordur. Bu ay için soğuklara dikkat etmelisiniz. Çünkü balık burcu insanları soğuğa karşı pek dayanıklı değildir. Zayıflamak gibi düşünceleriniz varsa bunu sağlıklı yolla halletmeye çalışın. Kendinizi aç bırakmak sizi sağlık açısından riske sokacaktır. Boğaz ağrılarınıza dikkat etmelisiniz. Öfkelendiğiniz zaman yalnız kalmayı tercih edin ve neden böyle sonuçlar doğduğunu anlamaya çalışın. Tatlıya olan düşkünlüğünüzü en aza indirmelisiniz. Hareket halinde olmalı, sporlarınızı aksatmamalısınız. Açık havada yapılan yürüyüşler sizi rahatlatacaktır. Doğayla baş başa kalın. Bu size kendinizi iyi hissettirir.

Popüler Aramalar