En çok arananlar

Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu kadar yenilgiyi kabullenemeyen başka birine rastlayamazsınız. Gururlu kişiliklere sahiptirler ve onu yönlendirmenize izin vermez. Romantik aşıklardır. Hayatındaki kişinin ayaklarını yerden keser. Konuşma konusunda iyi olduğu için aşk sözleri söylemekte onun üstüne yoktur. Her ortamda sevgiyle ilgili bildiklerini anlatmaya hazırdır. Fakat üstün kişilikleri olduğunu onlara hatırlatmanız gerekebilir. İlginizden mahrum kalırsa size sadık bile olsa daha ilk tartışmada başka biriyle flört ederken görebilirsiniz. Bir de ona neden kızdığınızı asla anlamayacaktır. O ilgilerle beslenir. Bu yüzden sizi bencil olmakla suçlayabilir. Aslan burcuAslan Burcunun Olumlu Yönleri

insanları yaratıcı ve girişimci ruhludur. Her anlamda iyimserlerdir. Gururu üst seviyede olan insanlardır. Şefkatli ve sadıktırlar. Dışa dönük davranır. Fazlasıyla eğlencelidir. Sorumluluklarını bilir ve özgüveni tamdır.

Aslan burcu'nun olumsuz yönleri arasında en başta sadece kendi düşünüyor olması gelir. Tutumlu değillerdir, eli açıktır ve savurganlardır. Kendini fazlasıyla beğenir, küstahtır ve burnu havadadır. Diktatörlerdir. Kabalık yaptığı zamanlarda olabilir.

Popüler Aramalar