En çok arananlar

Aslan Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Aslan Burcu 23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu iş hayatında akıcı konuşmalarıyla karşılarındakileri etki altına alıyor. İnsanlar yapacağınız projelere şaşırabilirler. Çevrenizdeki kişilere bilgilerinizle liderlik yapacaksınız. Maddi konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Denemediğiniz bir iş alanında da başarılı olabilirsiniz. Güçlü ve zeki kişilerle tanışabilir, bir çok işe birlikte atılabilirsiniz. Beklediğiniz fırsatların gerçekleştiğini göreceksiniz. Bu ay para kazancınız ciddi derece de artıyor. Tabi bu olumlu gelişmeler karşısında tutumunuza da dikkat etmelisiniz. Karşınıza çıkacak insanlara dikkat etmeniz gerek. Bir çok iş fırsatı karşınıza çıkacak ve gelecekle ilgili kaygılarınız konusunda rahatlayacaksınız. Liderlik özellikleriniz ön planda gözüküyor. Aynı anda birden fazla işi yapabilirsiniz. Uzmanlaşmak ve yeteneklerinizi değerlendirmek konusunda şansınız oldukça yüksek. 

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Uzun zamanlı kırgınlıklarınız sona eriyor. Egonuzun yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Kişisel kararlarınız ön planda olacak. Kimseye taviz vermeyeceksiniz. Kararlı davranışlarınız sayesinde şans sizinle olacak. Romantik ama sizi yanıltan zamanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Devam eden bir ilişkiniz varsa ufak çatışmalar beraberliğinizi bitirmenize neden olabilir. Gizemli havanızla dikkat çekeceksiniz. İsteklerinizi karşı tarafa sunmaktan kaçınmayın, kararlılığınızla kabul ettireceksiniz. Mutlu olacağınızı düşünerek ısrar ettiğiniz konunun ardından mutsuzluk gelebilir. Şubat ayının sonlarına doğru hayalleriniz gerçeğe dönebilir. Partnerinizin söylediği bazı şeyler canınızı sıkabilir ve anlaşmazlıklar olabilir. Bu durumun düzelmesi mümkün mü diye düşünüp karar vermelisiniz. 

Aslan Burcu Sağlık 

Aslan burçlarının bu ay enerjisi gayet iyi. Spor yaparken veya dans ederken baş bölgenize dikkat etmelisiniz. Enerjiniz yerindeyken takıntılarınızı göz ardı etmelisiniz. Dinleneceğiniz, sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmaya önem verin. Sinirinize ve öfkenize hakim olmaya bakın. Böyle giderse sağlığınız konusunda hiçbir endişeniz olmayacak.

 

Popüler Aramalar