En çok arananlar

Aslan Burcu Ağustos Ayı

Aslan Burcu İş Hayatı

Ayın ikinci haftasından itibaren fırsat kapılarını aralayacaksınız. İş arayışlarınız varsa, aynı anda birkaç farklı yerle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Kendi işinizin sahibiyseniz, bu ayki kazancınızda artış olabilir. Bu ay kendinizi işinize adayacağınız bir ay olacak. Mesaiye kalabilir, uzun süren toplantılara katılabilirsiniz.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda daha önce karşılaşmadığınız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkiniz varsa daha önce olmadığı kadar farklı duygular yaşayabilirsiniz, bu partnerinizin hoşuna gidebilir veya üzüntü duyacağı bir durum haline gelebilir. Daha önce ilişki yaşadığınız kişiyi ön planda tutarken, bu ay kendinize yönelebilirsiniz. Mantıksal olmanın sizi daha doğru bir yere getireceğine inanacak ve kararlarınızı mantığınıza uygun olarak vereceksiniz.

Aslan Burcu Sağlık

Kendinizi sağlıklı hissedeceğiniz bir ay geçireceksiniz. Zaman zaman baş ağrıları çekebilir, birkaç haftayı sinirli geçirebilirsiniz.Dinlenmek ve kafanızı boşaltmak istediğiniz bir tatil planınız varsa, ertelemeyin. Bu ay, doğa yürüyüşleri veya yüzme gibi sporlarla kendinizi dinlendirebileceğiniz bir tatile çıkmalısınız. Bu hem size iyi gelecektir.

Popüler Aramalar