En çok arananlar

Aşk Falı

AŞK FALI NEDİR?

Fal, iskambil kağıtları, kahve, zar, papatya vb. ya da bazı araçlarla farklı yöntemlerle bakılır. Gelecekle ilgili tahminler yapıp, yorum yapma işidir. İnsanların geleceği öğrenmeye merakı vardır. Aşk falı ilişkiler hakkında size ayrıntılı bilgi verir. Karşınızdaki kişinin size karşı duygularını söyler. Gelecekteki ilişkinizi merak ediyorsanız veya ruh ikizinizi arıyorsanız bu falı baktırabilirsiniz ve bu konular hakkında bir çok bilgi edinebilirsiniz.

Bir çok fal çeşidi bulunur. Bunlardan birisi aşk falıdır. Peki aşk falı nedir, nasıl bakılır?

Aşk falını farklı şekillerde ayırabiliriz. Aşk falının bilinen en ünlü falı Katina’nın Deste Falı’dır. En doğru bilgileri vermesiyle bilinir. Esası mitolojiye dayanmaktadır. Genellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar verir. Bazı insanlar kartlarıyla iyi bir bağ kurduğunda kendilerine de fal bakabiliyorlar.

Deste falı 65 karttan oluşan bir faldır. Kartların üzerinde bazı karakterler var ve bu karakterlerin fal üzerinde etkisi olan geçmişte yaşamış olan kişiler olduğuna inanılıyor. Bu falın bakılması tarot falı gibidir. Aşk falında tarottan farklı olarak kartlar açılmadan element ruhları kartları kenara konur ve sonucu kenara koyulan karta göre belirlenir. Aşk falı sadece kartların üzerindeki bilgilerle bakılmaz, bakan kişinin yorumu da önemlidir. Aşk falına bakılırken sol taraftaki kartlar kadın, sağ taraftaki kartlar erkek için seçilir. 65 kartın hepsinde çok farklı anlamlar vardır.

Bu kartlardan bazılarının açılımları:

İmparator Açılımı: İmparator tahtta oturuyor. Mars sembolü soylu birisi olduğunu gösteriyor. Elinde Venüs’ün sembolü olan Mısır ansatası tutuyor. İmparator karta her türlü soru sorulabilir. Gelecekle ilgili soruları yanıtlar.

İlişki Açılımı: İnsan ilişkilerinin türü hakkında bilgi verir. Aşk ilişkisini öğrenmek için açılır.

Karar Açılımı: Bu karta kararsızlıkla ilgili sorular sorulur.

Anahtar Açılımı: Bu kart saklanan sırların açığa çıkması, gerçeklerin öğrenilmesini simgeler.

Aşk falınıza Lenormand Falı ile de bakabilirsiniz. Lenormand 18. yüzyılda Fransa’nın en büyük kahini olarak tanınmış ve kabul görmüştür. Lenormand falı 34 karttan oluşur. 34 karttan 10 tane seçip yorumlatabilirsiniz. Seçtiğiniz kartlara göre sizin aşk hayatınız hakkında yorum yapılır.

Aşk falı el ile de bakılabilir. Ellerinizdeki çizgilerin birleşen yerlerine göre sizin aşk hayatınızla ilgili olacakları, değişimleri ve gelişmeleri gösterir. Kişi kendi aşk falına da bakabilir. Tarotla da aşk falı bakabilirsiniz. Tarot falıyla daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Tarot falı insanın kaderini, geleceğini gösterir.

Bir çok internet sitesinde de aşk falı baktırabiliyorsunuz. Örneğin isimlerinizi, uğurlu rakamlarınızı, yükselen burcunuzu veya doğum tarihlerinizi  yazarak aşk falı bakmak gibi bir çok fal çeşidi de bulunmaktadır. 

Popüler Aramalar