En çok arananlar

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu insanları bakışlarıyla konuşan tek insandır. Bu burç insanlarıyla boy ölçüşmek çok zordur. Duyguları onları gizemli birisi yapar. Cinsel duyguları çok yoğundur ve aşk yaşantıları da gizemlidir. Kapılarını herkese açmazlar. İnsanları çeken bakışlara sahiptirler. Karşılarındaki insanı rahatlıkla etkisi altına alabilirler. En iyi bildikleri tek şey aşka olan inançlarıdır.Yasakları çiğnemeyi severler. Akrep burcu insanıyla birlikte olmak için önce sabırlı olmak gerekir.

Duygularına kapıldıklarında tehlikeli olurlar. Ukala insanlardan haz etmezler ve onlara hadlerini bildirmeyi bilirler. Kuşku doludurlar. Kolay inanmaz ama inandıkları, bildikleri konuları sonuna kadar savunurlar. Yasal olan hiç bir şeyi sevmezler. Ona uzaktan yaklaşmak bile tehlikelidir. Yakınlaştıkça ateşin etkisinde kalır ve kaçamazsınız. Onun sınırına girdiğiniz anda geri dönüş kapınız çoktan kapanmış demektir.

Akrep Burcunun Olumlu Yönleri

Akrep burcunun en olumlu yönlerinden birisi dikkat çekici olmaları ve sadık olmalarıdır. Yaratıcılık konusunda son derece iyidirler. Çok duygusal, tutkulu ve karizmatiktir. Baştan çıkarma konusunda çok başarılıdırlar. Sorumluluklarını bilir. Sabırlıdırlar. İşkolik bir yapıya sahiptirler. Tutumlu ve dikkatlidirler.

Akrep Burcunun Olumsuz Yönleri

Akrep burcunun olumsuz yönlerinden en dikkat çekeni yıkıcı bir yapıları olmasıdır. Meraklı ve açgözlüdür. Kıskançlık konusunda aşırıya kaçabilirler. Sahiplenmeyi severler ve sinsidirler. Uyum göstermekte zorluk çekerler. Görüşleri geniş değildir. Acıma duyguları yoktur. İnatçı ve kuşkucudurlar. Alıngan yapıları da vardır.

Popüler Aramalar