En çok arananlar

Akrep Burcu Şubat Ayı

Şubat Ayında Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep Burcu 24 Ekim – 22 Kasım

Akrep Burcu İş Hayatı

Şubat ayı Akrep burcu için özellikle güzel geçecek. İşiniz dolayısıyla çıktığınız bir yolculuk sosyal yaşamınızda yenilenmek, kendinizi geliştirmek açısından size çok iyi gelecek. İş hayatınızda başarılı olmak sizin için çok önemli ve bu sizi işinize tutkuyla bağlıyor. Bazı akrep burçları yenilikler isteyebilir ve işine nokta koyabilir. İş alanınızdaki tecrübelerinizle başkalarına örnek olabilirsiniz. Ortak projelere adım atabilirsiz. Cesaretli yapınız sayesinde bir çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Rekabet sizin için önemlidir ve hırsla çalışabilirsiniz. İşler sizin istediğiniz gibi yürümüyorsa hiç düşünmeden başka bir iş alanında olabilirsiniz. İş hayatınızda daha sosyal olacaksınız. Bu ay akrep burçları için iş fırsatları çok yüksek.  Sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Aile fertlerinden biriyle ortak işlere başlayabilirsiniz. Enerjiniz yerinde ve performansınız oldukça yüksek. Hızlı ve aktif düşünceleriniz sayesinde harika performanslar sergileyebilirsiniz. 

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bu ayın başında alacağınız bir haber sizi heveslendirecek. Ancak yine de sizin için ne kadar doğru ya da kalıcı olup olmadığına bakmalısınız.  Dış görüşünüz sayesinde karşınızdakiler sizi sıra dışı birisi olarak görebilir. Sorunlarınızı kolayca halledebiliyorsunuz. Bu ay enerji sizden yana. Devam eden bir ilişkiniz varsa aktif bir dönemde olduğunuz söylenebilir. Birlikteliğinizin tadını çıkarmaya bakın. Büyük problemleri olan Akrep burçları ilişkiyi bitirmeye yönelebilir. Canınızı sıkan ufak şeyleri büyütmeden partnerinizle kolayca anlaşıp halledebilirsiniz. Bekar akrep burçları yanlış ilişkilere yönelebilir. Hayal kırıklığı yaşamamak adına dikkat etmelisiniz. Biraz bencilleşmeniz gerekebilir. Maceralar yaşacağınız ilişkiler sizi bekliyor. Katıldığınız ortamlarda çekiciliğinizle dikkat çekiyorsunuz.
Akrep Burcu Sağlık 

Akrep burcu için Şubat ayında sağlık sorunu görünmüyor. Fakat yaşanılan yoğun duygular beraberinde stres getirebilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Meditasyon ve uzun yürüyüşler daha zinde olmanızı sağlayacaktır. Hava şartlarını da dikkate almalısınız. Ufak ağrılarınız olabilir. Beslenmenizi daha dengeli bir biçimde yapmalısınız. Ruhsal olarak keyfinizi yerine getirmeli, hobilerinize zaman ayırmalısınız. Bunlar sizin enerjinizi daha yüksekte tutmayı sağlar. Yoğun düşüncelerden kaçının.

Popüler Aramalar