Kahve Falı Bakanlar

kahve_faliKahve Falı Bakanlar Nasıl Bakıyor

İnternet dünyasının son dönemlerdeki popüler falcıları internet üzerinden fal bakarak geleceğinizi yorumluyor.

Doğru fal yorumuna ulaşmak için nelere dikkat etmelisiniz!

Kahveyi pişirirken öncelikle koyacağımız telvesine dikkat etmeliyiz. Ölçüsünde koyarsak falımız daha güzel çıkar. Az olması da çok olması da sorun yaratır. Dudağınız bile içerken fincanın aynı yerine değmelidir ki bu kahve falı için kuraldır. Kahve falı bakanlar Kahve bittiğinde içindeki telve ne az nede çok kalmalıdır falın güzel çıkması açısından bu çok önemlidir. Fal bakılacaksa eğer kahveyi şekerli pişirmeliyiz. Kahve falı Kapatırken fincanı tabağının üzerine kapatıp üç kere başımızın üzerinde çevirmeliyiz. Kahve falı Çevirirken içimizden bir dilek tutarak fincanı ters çevirip üzerine de metal bir şey koyup soğumasını beklemeliyiz. O koyduğumuz metalin soğutmayla birlikte fincanın içindeki kötülükleri aldığına inanılır.

Fincan soğumadan kesinlikle açılmaz. Açtığınızda önce fincana sonra tabağa bakılır bakma sırasını kesinlikle şaşırmamalıyız. Kahve falı Bakma işlemi bittikten sonra bakılan tabak ve fincanı ayrı yerlere konur ve hemen yıkanması lazımdır. Kahve falı Akşam karanlık çöktüğünde fala kesinlikle bakılmaz akşam fal bakmak uğursuzlukları çağırdığına inanılır. Kahve falı eğer fincan kapandıktan sonra fincanı tabaktan zorla ayrılıyorsa o fala bakmamanız gerekir. Kahve falı bakılacak kişiye özel tek kişilik kahve pişirilmesi gerekmektedir. Yoksa o fal çıkmaz baktıracak kişi fala inancı yoksa boşuna o kişiye fal bakmayınız. Kötü kalpli olursa falın içinde olduğu söylenen kötü piri bakan kişiye döneceği söylenir. Kahve falı bir nevi kehanettir.

Gözünüzle bakarak fincanı dört eşit parçaya bölün. Sağda kalan bölüm iyilik bölümüdür. Solda kalan bölüm kötülük bölümüdür. Üstte kalan bölüm en kısa zamanda olacak olayları altta kalan bölüm uzun vadeli işler delalettir. Kahve falı İçindeki şekillere bakılarak fal yorumlanır. Kahve falı Telve açık renk çıkarsa iyilik habercisi koyu telve çıkarsa kötülüğün habercisi koyuluktan açıklığa giden telve rengine göre işleri kötüden iyiliğe döneceği anlamındadır. Kahve falı İçinde oluşan damar şeklinde uzantılar yol anlamındadır. Yolun sembolünün sonunda koyu renkli telve varsa o yoldan kısmetle dönüleceğine işarettir.Yol sembolü  uzun ise vadenin kısmetin uzun vadede geleceğine kısa ise kısmetin kısa vadede geleceğine işarettir.

Kahve falı baktırmak için: Online Kahve Falı 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>