Fal Kitapları Nelerdir?

Fal KulübüFal kitapları; fal çeşitleri,  fal çeşitlerinin bakılışı ve fallar ile ilgili yorumları içeren kitaplardır. Fala meraklı olan ya da fal bakan ve kendini daha fazla geliştirmek isteyen kişilere yönelik olan bu kitaplar sayesinde fallarla ilgili bilmek isteyeceğiniz her detayı kolayca öğrenebiliyorsunuz. Bu nedenle de birçok fal meraklısı fal kitaplarını kullanarak falların tüm gizli perdelerini aralayabiliyor.

Günümüzde falcılar tarafından çıkarılan ve insanlığın bilgilenmesi için sunulan birçok fal kitabı bulunmaktadır. Bu fal kitapları sayesinde daha önce hiç adını bile duymadınız falları öğrenecek ve daha fazla bilgi sahibi olarak fala olan merakınızı kat ve kat arttıracaksınız. Fal kitapları ile geleceğe dair yorum yapmaya başlayabileceksiniz, belki de… Okumaya devam et

Milliyet & Fal Kulübü

milliyet“Fala inanma, falsız da kalma” sözü akılların hep bir köşesinde olsa da, herkes fincanda, kartında ya da burç haritasında çıkanları can kulağıyla dinler… Hele bir de falı, fal yapacak kadar iyi bir falcı anlatıyorsa, çıkan kısmetleri dinlemeye kimseler doyamaz!

Tam da bu sebepten yola çıkan birkaç Türk mühendisi bir araya geldi ve “insanlar diledikleri anda, sadece tek bir ‘tık’la fallarına baktırabilsin” dediler…

Ve falseverler ile falcıların buluşma noktası falkulubu.com doğdu!

Milliyet Haberimize gitmek için tıklayın

Basında Biz

falkulubu-hurriyetWWW.FALKULUBU.COM, FALA MERAKLI OLAN İNSANLARI BEKLİYOR!

“Fala inanma, falsız da kalma” sözü akılların hep bir köşesinde olsa da herkes fincanda, kartında ya da burç haritasında çıkanları can kulağıyla dinler. Hele bir de falı, fal yapacak kadar iyi bir falcı anlatıyorsa, çıkan kısmetleri dinlemeye kimseler doyamaz! Tam da bu sebepten yola çıkan birkaç Türk mühendisi bir araya geldi ve “insanlar diledikleri anda, sadece tek bir ‘tık’la fallarına baktırabilsin” dediler ve fal severler ile falcıların buluşma noktası falkulubu.com doğdu!

Hurriyetteki haberimizi okumak için tıklayın

Gerçek Aşk Falı Bak

gercek-ask-faliGerçek aşk falı baktırmak için yapmanız gereken Katina Aşk Falı yorumcularından birini seçerek kartları seçmek ve merak ettiğiniz soruyu sorarak falcımızın yorumunu beklemek.

Falkulübü fal hizmetleri arasında aşk falı baktırabileceğiniz bir çok kategori mevcuttur. Tarot falı ile ilişki açılımı yaparak aşk hayatınızın geleceğine ışık tutabilirsiniz. En iyi aşk falı yorumcuları sitemizde size hizmet vermek için sabırsızlanıyor.

Aşk hayatınıza ışık tutmak için hemen fal baktırın.

Evlilik Falı Bak

Two gold rings - reflected candlesEvlilik falı bakmak için yapmanız gereken falcılarımızdan birini seçerek fal bakmak için gerekli olan adımları tamamladıktan sonra soru bölümüne merak ettiğiniz soruyo sormak. Falcılarımız sizin özellikle merak ettiğiniz soruyu bilirse enerjinizin uyuşması durumunda size bunun cevabını verecektir.

Evlilik falı için özellikle tarot falı ilişki açılımı veya katina aşk falı ile geleceğinize ışık tutmanız mümkün.

Fal kategorilerimizde evlilik durumunuz ile ilgili meraklarınıza da cevap bulabilirsiniz. Türkiyenin en büyük fal kulübünde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

İnternetten gerçek tarot falı baktır

Fal Kulübüİnternet ortamında gerçek tarot yorumcularına fal baktırmak için web sitemizdeki tarot falı linkini tıklayıp enerjinizin tutacağına inandığınız fal yorumcusunu seçtikten sonra fal baktır linkini tıklamanız yeterli.

Tarot falı baktırmadan önce açılım türünü seçip daha sonra hissettiğiniz kartların üzerine tıklayarak tüm kartları tıkladıktan sonra size sorulan sorulara doğru cevapları girerek falcımızın kartlarınızı yorumlamasını bekleyebilirsiniz. Okumaya devam et

Tarot Falına Bak

tarotfali-bakTarot falı nasıl bakılır

Tarot falı günümüzde en yaygın olan fal çeşididir. Bu falı neden niye baktırmak istediğiniz çok önemlidir. Tarot falı bak Tarot falını öğrenmek isteyebilirsiniz önce düşünün bu falı niye öğrenmek istiyorum. Bu falı öğrenmek istiyorsanız tarot kartlarınla yaşamak zorunda olduğunuzu unutmayın. Eğer bu fala yeteneğiniz varsa nerde niye bakacağınız çok önemli değildir çok gürültülü bir yerde de bakabilirsiniz fazlasıyla mistik sakin bir yerde de sadece kartlarda altıncı hissinizi doğru kullanıp doğru şeyler söylemiz gerekir. Tarot falı Tarot özel zamanlarda özel kişiler bakılan bir faldır. Tarot falı Uygun bir yerde yeni tarot kartlarıyla mistik bir ortam hazırlarsanız kendinize daha doğru olacaktır. Mumlarda olursa daha hoş bir ortam olur. Fala kendinizi daha hazır hissedersiniz. Okumaya devam et

Kahve Falı Bakanlar

kahve_faliKahve Falı Bakanlar Nasıl Bakıyor

İnternet dünyasının son dönemlerdeki popüler falcıları internet üzerinden fal bakarak geleceğinizi yorumluyor.

Doğru fal yorumuna ulaşmak için nelere dikkat etmelisiniz!

Kahveyi pişirirken öncelikle koyacağımız telvesine dikkat etmeliyiz. Ölçüsünde koyarsak falımız daha güzel çıkar. Az olması da çok olması da sorun yaratır. Dudağınız bile içerken fincanın aynı yerine değmelidir ki bu kahve falı için kuraldır. Kahve falı bakanlar Kahve bittiğinde içindeki telve ne az nede çok kalmalıdır falın güzel çıkması açısından bu çok önemlidir. Fal bakılacaksa eğer kahveyi şekerli pişirmeliyiz. Kahve falı Kapatırken fincanı tabağının üzerine kapatıp üç kere başımızın üzerinde çevirmeliyiz. Kahve falı Çevirirken içimizden bir dilek tutarak fincanı ters çevirip üzerine de metal bir şey koyup soğumasını beklemeliyiz. O koyduğumuz metalin soğutmayla birlikte fincanın içindeki kötülükleri aldığına inanılır. Okumaya devam et